НОВИЙ ECO РЕЖИМ

Максимальне енергозбереження та комфорт. Olefini пропонує нову електронну систему управління для всієї лінійки повітряних завіс. Через застосування нової системи «ЕКО», а саме інтелектуального управління блоку вентилятора та нагрівальних елементів, значно знижується споживання електроенергії. Пристрій працює плавніше та ефективніше.

НОВИЙ ECO РЕЖИМНОВИЙ ECO РЕЖИМНОВИЙ ECO РЕЖИМ

Ключовими особливостями нової лінійки є:

Інтелектуальний «Auto» режим енергозбереження.

Повітряна завіса контролює температуру зовні та коригує швидкість повітряного потоку та потужність електронагрівальних елементів.

Режим підтримки комфорту.

Інтелектуальна система контролю відсікає зовнішнє повітря, що надходить від внутрішнього і, при цьому, контролює потік повітря для зниження рівня шуму.

Кінцевий вимикач з можливістю задати час затримки.

Повітряні завіси Olefini мають можливість вимикатися, коли двері в приміщення закриті або змінити режим роботи на нагріванні.

Електронагрівання або Нагрівання водою.

Більшість моделей повітряних завіс Olefini оснащені нагрівальними елементами або нагрівання відбувається за допомогою води. Залежно від умов, повітряна завіса може працювати в режимі нагрівання, охолодження, підключення котла або теплового насоса.

Керування за допомогою проводового пульта або інфрачервоного.

Є можливість регулювати, налаштовувати, задавати параметри роботи повітряної завіси як за допомогою провідного пульта керування, так і інфрачервоного. За допомогою натискання однієї кнопки можна перевести завісу в Авто Режим. Дуже прості та інтуїтивно зрозумілі у використанні. В Авто Режимі витрата повітря та рівень потужності задаються як автоматично, так і вручну.

MODBUS (опція)НОВИЙ ECO РЕЖИМ

Повітряні завіси Olefini можуть бути підключені до системи BMS. Кожна завіса повітря може бути оснащена власною мережевою картою (опція) і показувати себе в системі протоколу Modbus (BMS). По мережі будь-якою завісою повітря можна управляти з центрального пульта управління. І буде доступна можливість бачити всі параметри та помилки пристрою.

Датчик від перегріву пристрою та коди помилок для періодичного обслуговування та чищення пристрою.

Пристрій призначений для роботи в режимі 24/7 протягом довгих років. Навіть при невеликій поломці, пристрій вимкнутись і індикатор видасть код поломки, який, безпосередньо, вказує на причину поломки даного пристрою.

Підключення кількох завіс на один дверний отвір.

Кожного разу, коли виникає потреба охопити дуже широкий отвір, повітряні завіси Olefini представляють каскадне підклюдення двох завіс. Це дуже простий та економічний спосіб. Кабель це все, що потрібно. У цій ситуації можлива лише одна панель керування.

НОВИЙ ECO РЕЖИМ

НОВИЙ ECO РЕЖИМНОВИЙ ECO РЕЖИМ